NOVINKY

očkování kojenců a adolescentů mezi 14.-15.rokem věku očkovacími látkami proti meningokokovým nákazám je možné s plnou úhradou zdravotními pojišťovnami.

v naší ordinaci očkujeme kojence vakcínami proti pneumokokovým infekcím. Očkování je částečně hrazené ze zdravotního pojištění. Očkujeme vakcínami Prevenar 13 a Vaxneuvance. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám poskytneme podrobnější informace.

Kapacita naší ordinace je do odvolání naplněna. Za odcházející 19-leté pacienty registrujeme pouze novorozence našich rodičů a novorozence z nejbližšího okolí. Prosím, nekontaktujte nás ohledně přijetí starších dětí. Děkujeme Vám za pochopení.

Vážení pacienti, poslední pacient bude přijat do ordinace 15 minut před ukončením ordinační doby. Prosíme, respektujte ordinační dobu. Pořadí pacientů určuje lékař. Přednost mají akutně nemocní pacienti, novorozenci a menší kojenci. Děkujeme Vám za spolupráci.

Prosím, hlaste zdravotní sestře změnu Vaší zdravotní pojišťovny, adresy, telefonního čísla a e-mailu. Pomůže nám to kontaktovat Vás a vydávat správné e-recepty. Děkujeme Vám za spolupráci.

Vážení pacienti, volejte nám prosím pouze během ordinační doby. Na telefonáty a SMS mimo ordinační dobu nereagujeme. Na telefonáty zmeškané v ordinační době voláme zpět, avšak pacienti v čekárně mají přednost. Děkujeme Vám za pochopení a spolupráci.

Vytvořte si webové stránky zdarma!