NOVINKY

Vážení pacienti, ve čtvrtek 30.6.2022 bude ordinační doba jen pro akutně nemocné pacienty, a to od 10:30 do 12:30 hod. Ordinovat bude MUDr. Lenka Horálková. Děkujeme Vám za pochopení.

Kapacita naší ordinace je do odvolání naplněna. Prosím, nekontaktujte nás ohledně přijetí. Není v našich silách na všechny dotazy odpovědět. Děkujeme Vám za pochopení.

Vážení pacienti, z důvodu malého zájmu o očkování jsme ukončili očkování proti COVID-19. Děkujeme Vám za pochopení.

Vážení pacienti, rádi bychom vás informovali, že úkony nehrazené zdravotními pojišťovnami můžete platit i platebními kartami. Děkujeme Vám za spolupráci.

stále platí, že nemocné pacienty ošetřujeme jen po předchozí telefonické domluvě. V případě, že se nedovoláte napoprvé, zkuste to prosím později. V případě, že má vaše dítě mírné příznaky virového onemocnění, (t.j. lehkou rýmu, kašel, bez horečky) zůstaňte doma, v izolaci, kontaktujte nás telefonicky a další postup včetně případného vystavení OČR s...

Vážení pacienti, poslední pacient bude přijat do ordinace 15 minut před ukončením ordinační doby. Prosíme, respektujte ordinační dobu. Pořadí pacientů určuje lékař. Přednost mají akutně nemocní pacienti, novorozenci a menší kojenci. Děkujeme Vám za spolupráci.

Prosím, hlaste zdravotní sestře změnu Vaší zdravotní pojišťovny, adresy, telefonního čísla a e-mailu. Pomůže nám to kontaktovat Vás a vydávat správné e-recepty. Děkujeme Vám za spolupráci.

Vážení pacienti, volejte nám prosím pouze během ordinační doby. Na telefonáty mimo ordinační dobu nereagujeme. Na telefonáty zmeškané v ordinační době voláme zpět, avšak pacienti v čekárně mají přednost. Děkujeme Vám za pochopení a spolupráci.

Vytvořte si webové stránky zdarma!